Back to Blog

Nově v Mailstepu kompletujeme antigenní testy! | Mailstep

Image of Adriana
Adriana

Jsme rádi, že se na nás obrátila společnost Elekta s.r.o., která se specializuje na distribuci zdravotnického materiálu a je významným distributorem vládou nařízených antigenních testů. Na základě legislativy se na Elektu obrací jak jednotlivci, tak hlavně firmy, v nebývalém počtu zájemců o distribuci testů. Elekta se ocitla v náporu velkého množství objednávek a požádala nás o spolupráci.

Pro Mailstep je velkou ctí pomoci v této nelehké době s kompletací a distribucí důležité zakázky, která má v České republice nejvyšší prioritu. V plánu máme zkompletovat a vyexpedovat kolem 1 milionů kusů testů. Za den připravíme 5 000 až 10 000 testů v baleních po 25 ks a 20 000 až 30 000 jednokusových testů.

Klienti společnosti Elekta si odvážejí z našich skladů zkompletované testy sami, ale převážně zavážíme klienty naší paletovou dopravou. Od poptávky do výroby a expedice za pouhé 3 dny!

Jsme hrdí, že i v této nelehké době spojené s onemocněním COVID-19, jsme se stali partnerem společnosti Elekta a mohli jsme v rámci vládního nařízení zkompletovat a vyexpedovat statisíce antigenních testů. Jsme rádi, že jsme mohli i my přispět k prevenci před nákazou COVID-19 a dalším virovým onemocněním.

Mailstep je tu vždy pro vás!


Mailstep logistickým partnerem Nadace VIZE 97 | Mailstep

Image of Adriana
Adriana

Od července poskytujeme uskladnění a distribuci zboží z e-shopu Nadace Dagmar a Václava Havlových...

Read more

Vítejte ve světě Mailstepu | Mailstep

Image of Adriana
Adriana

Nabíráme na rychlosti a jsme tu stále pro Vás! Pickujeme, balíme, kompletujeme, expedujeme. Zkrátka...

Read more